محمد مهدیزاده یک سالی هست که خود را به عنوان تعمیرکار امپلی فایر گیتار معرفی می کند ایشون این کار را در زمان کوتاه فرا می گیرد او  خود را به عنوان نسل جدید در تعمیرکاری معرفی می کند .

اما اینکه چگونه  ایشون مشکلات یک تقویت کننده را متوجه می شه و برطرف می کنه را به یک فرصت مناسب موکول می کنیم اما متوجه شدیم که اقای مهدی زاده  راهی ابتکاری برای ارتقای صدای تقویت کننده های لامپی پیدا کرده .

می دانیم که بسیاری از گیتاریست ها که  تقویت کننده های لامپی دارند  اقدام به تعویض لامپها در هنگام ضعیف شدن می کنند یا اینکه برای بهتر شدن صدا  لامپها را با نوع بهتر تعویض می کنند .

اقای مهدی زاده راهی را پیدا کرده که  اورا بی نیاز به تهیه لامپ نموده  در این متد  تعمیر کار لامپهای یک نوازنده با دستگاه یکنفر دیگر عوض می کند .هردو راضی  اقدام به پرداخت هزینه می کنند .اقای مهدیزاده هم بیت المال را محافظت و از خرج اضافی جلوگیری می کند .

همین ماه پیش بود که اشنایی زنگ زد و گفت دوست دوستش تقویت کننده مارشالی را برده برای یک ایراد ساده و سرانجام 500 هزارتومان برای یک لامپ 5 دلاری چینی و 300 هزار تومان برای اجرت تعویضش رداخت کرده .و راه حل می خواست .

به عبارتی 800 هزار تومان برای یک لامپ که انهم صحنه سازی شده و از دستگاه مردم  خارج شده چون ایشون اصلا اهل هزینه برای لامپ نیستند 

صابون ایشون متاسفانه به تن من هم خورده 

دو سال پیش زمانی که این اقا  اقدام به سرقت اسم TUBETECHNICSنکرده بود و بنده اطمینان  داشتم  .دو دستگاه  دست ساز را پیش ایشون گذاشتم که بفروشن .چند ماه پیش که پس اوردند  و رفتند مدتی بعد متوجه شدم  4 لامپ انگلیسی نوس را برداشته و برای یک مشتری گذاشته و جایش لامپهای چینی ان دستگاه را برای من گذاشته اند 

وقتی تماس گرفتم گفت می یارم می دم 

اما مدتی بعد که خبری هم نشد از این اقا.متوجه شدم یک جفت EL34مولارد را که ن بودن و روی کلون های وات گذاشته بودم را با یک جفت دیگر که یکی فرسوده و دیگری کامل هست عوض کرده 

اسم ین کار چیه ؟

اینجا بود که من باید به دوستانی که فکر می کنند این اقا نسل جدید در تعمیراته .هشدار بدم  که مراقب لامپ هایتان باشید .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Megan بزرگانه Ross الموقع الذهبی Mark سایت سرگرمی و تفریحی گوشه امن ذهن من سیستم های صوتی و پیجینگ و حفاظتی Jennifer