یکی از راههای  رسیدن به  های فای با بودجه کم diyهست .اما  چه نوع diy؟

در اخرین سفارش تونستیم با حدود 18 میلیون تقویت کننده 211 را بسازیم .برای اینکه قیمت پایین بیاد  ترانس ها را در ایران پیچیدیم .

این یکی از گلو گاههای ساخت یک diyخوب هست .برای اینکار هسته از خارج خریداری شد .و سیم ایتالیایی و هرچه اطلاعات و تجربه داشتیم صرف شد .پس از ساخت هم تست کردیم .

سفارش دهنده اسپیکر ها را از انگلیس خریداری کرده .و البوم های خود را از اروپا تهیه می کند .امروز ایشون خوشحاله که تونسته با این قیمت چنین تقویت کننده را  صاحب شه .

منبع تغذیه یکی از مهمترین قسمتهاست .خازنهای اویل و فیلترهایی با کیفیت .هام در اسپیکر نزدیک به صفر هست .این سکوت  خیلی راحت به دست امده و مشخصات مدارها تغییر نکرده .

در قسمت درایور از لامپ 6sn7استفاده شده .نقطه کار این لامپ برای پاسخ درست .انتخاب شده .این همان چیزهاییست که یاد گرفتیم و اثر ان را شنیدیم .

وقتی من چیزی را  می فروشم یا سفارشی می گیرم بیشتر  از مسیزیست که مشتری صدا ها را شنیده و می دونه که با چه سخت گیری مواجه هست .

متاسفانه کارهای ضعیف تا حدی اعتبار این رشته را در ایران پایمال کرده .اما من سختگیرم و هر گز در عالم توهم  زندگی نمی کنم .از این کار لذت می برم و برای همین انچه را که درسته انجام می دم .

برای صاحب اخرین 211 یک فونو استیج فول لامپ ساخته می شود که حدود 8 میلیون هزینه می شه .از الان  دارم طرحش را تهیه می کنم قرار یک کار استثنایی باشه .فلسفه ساده بودن به همراه کیفیت قطعات .

اشنایی  لحیم کاری  وما علامت بلد بودن diy نیست .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شمع و پروانه Cynthia پسته رفسنجان Jessica هزینه زندگی و تحصیل در کانادا +شرایط بورسیه کانادا آینده روشن کلاس ششم حر سرگرمی و جوک ، اس ام اس خشکشویی آنلاین مجله دلتا